Vaatleja
A s t r o n o o m i a - a j a k i r i

Ajakirja "Vaatleja" uus aadress: http://www.astronoomia.ee/vaatleja/.

Ajakiri "Vaatleja" ilmub alates 2000. aasta jaanuarist, pakkudes huvilistele kirjutisi astronoomilistest sündmustest ja avastustest, astronoomiatehnika arengust, kosmonautikast; samuti võib ajakirjast leida tabelid Päikese, Kuu ja planeetide vaatlustingimuste kohta ning astronoomiaga seotud ürituste eelinfo ja kroonika. Kui meililist obs-teated on pühendatud peamiselt uudiste ja teadete edastamisele, siis "Vaatleja" üritab pakkuda ka põhjalikumat teemakäsitlust.

Tasub tähele panna, et "Vaatleja" värske number pole kunagi lõplik, vaid täieneb jooksvalt. Iga kahe kuu tagant - jaanuari, märtsi, mai, juuli, septembri ja novembri esimesel päeval - keeratakse ette puhas leht ja algselt tühi ajakirjanumber hakkab taas täienema. Ilmunud artiklid jäävad kättesaadavaks arhiivi lehekülgedel.

Rubriikide nimetused peaksid suures osas enda eest rääkima. "Tähistaeva" rubriik on pühendatud kõigele, mida palja silma või pikksilmaga taevas näha võib, rubriigis "Astronoomiline abimees" antakse näpunäiteid vaatlusteks. Erilise huviga ootame aga vastukajasid: lugejakirjade rubriigis on kõik oodatud sõna võtma.

Mõnusat lugemist ja kirjutage meile!

Nr. 4 / 2006
Juuli-august

Tähistaevas (0)
Päikesesüsteem (6)
Universum (0)
Kosmonautika (1)
Astronoomiline abimees (1)
Varia (0)
Kroonika (1)
Üritused (1)
Lugejakirjad (20)
Eelmine number
Arhiiv

Toimetajad: Tõnu Tuvikene, Taavi Tuvikene, Helle Jaaniste, Jaak Jaaniste, Erik Tago, Tõnis Eenmäe; tehniline teostus: Taavi Tuvikene; e-mail: vaatleja@obs.ee
© Tartu Tähetorni Astronoomiaring 2000-2001 Külastusi alates 17.01.2000: 1234567890

W3-mSQL 2.0.11 by Hughes Technologies